Seznam okresů a míst

Přes následující seznam okresů se můžete dostat k soupisu matrik a dalším informacím hierarchicky postupně přes okres, obec (zobrazí se včetně různých alternativních názvů), části obcí.

Připomínáme, že databáze není naplněna v celém rozsahu České republiky. Aktuální obsah databáze naleznete na této stránce.

Soupis obcí v okrese Mlad�� Boleslav

Kliknutím na vybranou obci zobrazíte podřízené části obce.

Bakov nad Jizerou
Bělá pod Bezdězem
     ( Malé)Bezdejčky
     (Malý)Bezdejček
     Annin dvůr
     arca Bielensi
     aus dem Grund
     Baderei
     Bělá
     Bělá
     Bělá pod Bezdězem
     Bělá u Bezdeze
     Bělký pivovar
     bělská vinopalna
     bělský mlýn
     Besejček
     Bezdědice
     Bezdědičky
     Bezdědičky
     Bezdejčky
     Bezděz, železniční stanice
     Bresinka
     Bresinka
     Březinka
     Březinsko
     Čistecký Důl
     Dvůr Páterovský
     ex suburbio Bielenzi
     ex villa Bielensis
     ex villa Bielensis conventus
     Färberbrunn
     Frauenhof
     Grund
     Grund unter dem Schloss
     Hájovna u Březinky
     hájovna u pily
     Hamrovský
     Hamrovský m.
     Hamrový ml.
     Hlinovischt
     Hlinovisst
     Hlinovist
     Hlinovišt
     Hlínoviště
     Hlinoviště
     Hlínowisst
     Hlinowisst
     Hlučov
     Hlučovský mlýn
     Hlušovský ml.
     Holoubkovský
     Hrubá Bělá
     Klein Bösig
     Klein-Bösig
     Kleinbösig
     lázně podbělské
     Lehmgruben
     Leimgruben
     Malé Bezdejš
     Malý Bezdejšek
     město Bělá
     Ml.Hlučovský
     mlýn
     Mlýn Hamr (Bělá pod Bez.)
     Mlýn Hlučovský (Bělá pod Bez.)
     Mlýn Holoubek (Bělá p.Bez.)
     mlýn na pile
     mlýn Papírník
     mlýn Paterov
     mlýn podzámecký
     mlýn(mola)ad Bielam
     mola Bielensis
     mola Holubmuhl
     mola na pile sic dicta
     na Djeteli
     na Jeteli
     Neudorf
     Neudorf
     Neydorf
     Nová Ves
     od pily
     P.bělské
     P.Bělské
     Panin dv.
     Panin dvůr
     Panin Dvůr, dvůr
     Panský d.v
     Panský dům
     Papiermuhl
     papírna
     Papírník
     Papírník
     Papírník u Vlku
     Paterhof
     Patermuhl
     Patermühl
     Paterov
     Páterov, dvůr
     Paterovský mlýn
     Paterovský mlýn
     paterův Augustini
     pazderna
     pazderna bělská
     Peterovský dv.
     pila
     pivovar pod městem Bělou
     pod Bělou
     Podbělí
     Podol
     Podol
     Podol pod Bělou
     Podolí
     Podolí (Bělá p.Bez.)
     Rakovice (Bělá pod Bezdězem)
     Schlossweisswasser
     Suchý Les
     Valdštejnsko
     Valdštejnsko, hájovna
     Valdštýn
     Valdštýn 1. díl
     Valdštýnka
     Valdštýnka
     Valdštýnsko
     Valdštýnsko
     Valdštýnsko 1. díl
     Valcha
     Vazačka
     Vazačka
     vinopalna podolská
     Vlk (revír ,Bělá pod Bez.)
     Vlk (rybník na panství Bělá p.Bez.)
     Vrbělá
     Vrběla
     Vrchběl
     Vrchbělá
     Waldstein-Ruhe
     Waldstein-Ruhe
     Waldstein-Ruho
     Waldsteinruh
     Waldsteinruhe
     Wasatschka
     Wazačka
     Weisswasser
     weisswasser
     Weiswasser
     z pazderny pod Bělou
     z podzámeckého mlejna
     zámek
     ze zámku bělského
     železniční stanice Bösig
Benátky nad Jizerou
Bezno
Bílá Hlína
Bítouchov
Boreč
Boseň
Bradlec
Branžež
Brodce
Březina
Březno
Březovice
Bukovno
Ctiměřice
Čachovice
Čistá
Dalovice
Dlouhá Lhota
Dobrovice
Dobšín
Dolní Bousov
Dolní Krupá
Dolní Slivno
Dolní Stakory
Domousnice
Doubravička
Hlavenec
Horky nad Jizerou
Horní Bukovina
Horní Slivno
Hrdlořezy
Hrušov
Husí Lhota
Charvatce
Chocnějovice
Chotětov
Chudíř
Jabkenice
Jivina
Jizerní Vtelno
Josefův Důl
Katusice
Klášter Hradiště nad Jizerou
Kluky
Kněžmost
Kobylnice
Kochánky
Kolomuty
Koryta
Kosmonosy
Kosořice
Kostelní Hlavno
Košátky
Kováň
Kovanec
Krásná Ves
Krnsko
Kropáčova Vrutice
Ledce
Lhotky
Lipník
Loukov
Loukovec
Luštěnice
Mečeříž
Mladá Boleslav
Mnichovo Hradiště
Mohelnice nad Jizerou
Mukařov
Němčice
Nemyslovice
Nepřevázka
Neveklovice
Niměřice
Nová Telib
Nová Ves u Bakova
Obrubce
Obruby
Pěčice
Pětikozly
Petkovy
Písková Lhota
Plazy
Plužná
Prodašice
Předměřice nad Jizerou
Přepeře
Ptýrov
Rabakov
Rohatsko
Rokytá
Rokytovec
Řepov
Řitonice
Sedlec
Semčice
Sezemice
Skalsko
Skorkov
Smilovice
Sojovice
Sovínky
Strašnov
Strážiště
Strenice
Sudoměř
Sudovo Hlavno
Sukorady
Tuřice
Ujkovice
Velké Všelisy
Veselice
Vinařice
Vinec
Vlkava
Vrátno
Všejany
Zdětín
Žďár
Žerčice
Židněves