Seznam okresů a míst

Přes následující seznam okresů se můžete dostat k soupisu matrik a dalším informacím hierarchicky postupně přes okres, obec (zobrazí se včetně různých alternativních názvů), části obcí.

Připomínáme, že databáze není naplněna v celém rozsahu České republiky. Aktuální obsah databáze naleznete na této stránce.

Soupis obcí v okrese Mladá Boleslav

Kliknutím na vybranou obci zobrazíte podřízené části obce.

Bakov nad Jizerou
Bělá pod Bezdězem
Benátky nad Jizerou
Bezno
Bílá Hlína
Bítouchov
Boreč
Boseň
Bradlec
Branžež
Brodce
Březina
Březno
Březovice
Bukovno
Ctiměřice
Čachovice
Čistá
Dalovice
Dlouhá Lhota
Dobrovice
Dobšín
Dolní Bousov
     Altus B.
     Altus Bousov
     bažantnice u Dol.B.
     Běchov
     Bechov
     Bohusov
     Bousov
     Dolení Bousov
     Dolní Bousov
     ex dominicalai phasianatu prope oppidum
     Freidorf
     Freydorf
     Horní Bousov
     Hořejší Bousov
     Hoření Bousov
     Lhota za humny
     městečko B.
     Mlýn Červený (Dolní Bousov)
     mola od oppidum bousov
     mola rubra
     Ober Bautzen
     Oppidum
     oppidum B.
     Ošťovice
     pagus B.
     Pray-dorf
     Střehom
     Svobodín
     Uber Pautz
     ves B.
     Vischopol
     Višipole
     Višopole
     Vlčí Pole
     Voštovice
     Voštovice
     Vyschopol
     Vyšopol
     Vyšší P.
     Vyšší Pole
     Wišopol
     Zahrádka
     Zahumenní Lhota
     Záhumní Lhota
     Záhumní Lhota (Kotyška str. 712)
Dolní Krupá
Dolní Slivno
Dolní Stakory
Domousnice
Doubravička
Hlavenec
Horky nad Jizerou
Horní Bukovina
Horní Slivno
Hrdlořezy
Hrušov
Husí Lhota
Charvatce
Chocnějovice
Chotětov
Chudíř
Jabkenice
Jivina
Jizerní Vtelno
Josefův Důl
Katusice
Klášter Hradiště nad Jizerou
Kluky
Kněžmost
Kobylnice
Kochánky
Kolomuty
Koryta
Kosmonosy
Kosořice
Kostelní Hlavno
Košátky
Kováň
Kovanec
Krásná Ves
Krnsko
Kropáčova Vrutice
Ledce
Lhotky
Lipník
Loukov
Loukovec
Luštěnice
Mečeříž
Mladá Boleslav
Mnichovo Hradiště
Mohelnice nad Jizerou
Mukařov
Němčice
Nemyslovice
Nepřevázka
Neveklovice
Niměřice
Nová Telib
Nová Ves u Bakova
Obrubce
Obruby
Pěčice
Pětikozly
Petkovy
Písková Lhota
Plazy
Plužná
Prodašice
Předměřice nad Jizerou
Přepeře
Ptýrov
Rabakov
Rohatsko
Rokytá
Rokytovec
Řepov
Řitonice
Sedlec
Semčice
Sezemice
Skalsko
Skorkov
Smilovice
Sojovice
Sovínky
Strašnov
Strážiště
Strenice
Sudoměř
Sudovo Hlavno
Sukorady
Tuřice
Ujkovice
Velké Všelisy
Veselice
Vinařice
Vinec
Vlkava
Vrátno
Všejany
Zdětín
Žďár
Žerčice
Židněves