obec Praha

Identifikace

ICZUJ: 554782
KODOB: 127027
ID31: 101
ID32: 101
GPS: JTSK (Y, X): 742600, 1043000
S-42 (Y, X): 3458916.587, 5550924.561
UTM (Y, X): 458809.7403, 5548564.0230
Šířka/Délka: 50° 5' 16.4842092500", 14° 25' 27.1312343600"
Ukázat na mapě

Historický lexikon obcí 2005

Alternativní názvy

obec Královské Vinohrady
obec Praga
obec Praha
obec Praha
obec Praha město s vlastním obecním řádem;
obec Týnka

Nadřazená místa

okres Hlavní město Praha

Podřazená místa

část obce Aloisov
část obce Alojzov
část obce Babenice
část obce Báně
část obce Běchovice
část obce Běchovice
část obce Běchovický dvůr
část obce Benice
část obce Benice
část obce Bílá Hora
část obce Blatov
část obce Bohdalec
část obce Bohnice
část obce Bohnice
část obce Branik
část obce Braník
část obce Braník
část obce Břevnov
část obce Břevnov (část)
část obce Břevnov (část)
část obce Březiněves
část obce Březiněves
část obce Březnoves
část obce Březňoves
část obce Břežňoves
část obce Bubenč
část obce Bubeneč
část obce Bubeneč (část)
část obce Bubeneč (část)
část obce Bubenice
část obce Bubny (Praha)
část obce Bubny u Prahy
část obce Butovice
část obce Ctěnice
část obce Čakovice
část obce Čakovice
část obce Černý Most
část obce Černý Most
část obce Čertousy
část obce Čimice
část obce Čimice
část obce Čtěnice
část obce Ďáblice
část obce Ďáblice
část obce Dehnice
část obce Dejvice
část obce Dejvice
část obce Dejvice u Prahy
část obce Dolní Černošice
část obce Dolní Chabry
část obce Dolní Chabry
část obce Dolní Krč
část obce Dolní Krč
část obce Dolní Krč
část obce Dolní Krč(Praha)
část obce Dolní Křeslice
část obce Dolní Liboc
část obce Dolní Měcholupy
část obce Dolní Měcholupy (část)
část obce Dolní Měcholupy (část)
část obce Dolní Počernice
část obce Dolní Počernice
část obce Dolní Roztyly
část obce Dražka (Nalžovice)
část obce Dubeč
část obce Dubeč
část obce Dubeček
část obce Dvorce
část obce Háj
část obce Háje
část obce Háje
část obce Hájek
část obce Hájek
část obce Hloubětín
část obce Hloubětín (část)
část obce Hloubětín (část)
část obce Hloubětín (část)
část obce Hloupětín
část obce Hloupětín
část obce Hlubočepy
část obce Hlubočepy
část obce Hodkovičky
část obce Hodkovičky
část obce Holešovice
část obce Holešovice (část)
část obce Holešovice (část)
část obce Holešovice-Bubny
část obce Holín
část obce Holiň
část obce Holín / Holiň
část obce Holyně
část obce Holyně
část obce Horní Chabry
část obce Horní Krč
část obce Horní Křeslice
část obce Horní Křeslice
část obce Horní Liboc
část obce Horní Měcholupy
část obce Horní Měcholupy
část obce Horní Počernice
část obce Horní Počernice
část obce Horní Roztyly
část obce Horův mlýn
část obce Hostavice
část obce Hostavice
část obce Hostivař
část obce Hostivař
část obce Hradčany
část obce Hradčany (část)
část obce Hradčany (část)
část obce Hrdlořezy
část obce Hrdlořezy (část)
část obce Hrdlořezy (část)
část obce Hrnčíře
část obce Chabry
část obce Chaby
část obce Chodov
část obce Chodov
část obce Chodov u Prahy
část obce Cholupice
část obce Cholupice
část obce Chuchle
část obce Invalidenhaus?překlep? od Prahy
část obce Invalidenheis (Praha)
část obce Jalový Dvůr
část obce Jinonice
část obce Jinonice (část)
část obce Jinonice (část)
část obce Josefov
část obce Josefov
část obce Kamýk
část obce Kamýk
část obce Karlín
část obce Karlín
část obce Karlín u Prahy
část obce Kartous
část obce Kateřina
část obce Kateřinky
část obce Kbely
část obce Kbely
část obce Kbely -pivovar
část obce Klánovice
část obce Klánovice
část obce Klukovice
část obce Kobylisy
část obce Kobylisy
část obce Koloděje
část obce Koloděje
část obce Kolovraty
část obce Kolovraty
část obce Komořany
část obce Komořany
část obce Königsaal
část obce Kopanina
část obce Kopanina
část obce Košíře
část obce Košíře
část obce Král.Vinohrady
část obce Královice
část obce Královice
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královské Vinohrady
část obce Královský Vyšehrad
část obce Krč
část obce Krč
část obce Krennův dům
část obce Křeslice
část obce Křeslice
část obce Kundratice
část obce Kunratice
část obce Kunratice
část obce Kunratice u Prahy
část obce Kyje
část obce Kyje
část obce Lahovice
část obce Lahovice
část obce Lázně Klánovice
část obce Lejcina
část obce Letňany
část obce Letňany
část obce Lhotka
část obce Lhotka
část obce Libeň
část obce Libeň (část)
část obce Libeň (část)
část obce Libeň (část)
část obce Liboc
část obce Liboc
část obce Libuš
část obce Libuš
část obce Lipany
část obce Lipany
část obce Lipany
část obce Lipence
část obce Lipence
část obce Lipenec
část obce Lipenec
část obce Lisoleje
část obce Liška
část obce Litochleby
část obce Lochkov
část obce Lochkov
část obce Lysolaje
část obce Lysolaje
část obce Lysoleje
část obce Malá Chuchle
část obce Malá Chuchle
část obce Malá Strana
část obce Malá Strana (část)
část obce Malá Strana (část)
část obce Malé Bubny
část obce Malé Holešovice
část obce Malé Holešovice
část obce Malé Chuchle
část obce Malešice
část obce Malešice (část)
část obce Malešice (část)
část obce Malý Břevnov
část obce Mariánský sloup na Staroměstském náměstí
část obce Maškův mlýn
část obce Měcholupy
část obce Michle
část obce Michle (část)
část obce Michle (část)
část obce Milíčov
část obce Milíčov
část obce Milíčov (zaniklá)
část obce Miškovice
část obce Miškovice
část obce Modran
část obce Modřany
část obce Modřany
část obce Motol
část obce Motol
část obce Motoly
část obce Myškovice
část obce Nádraží Praha - Těšnov
část obce Nebušice
část obce Nebušice
část obce Nedvězí
část obce Nedvězí
část obce Netluky
část obce Nová Libeň
část obce Nová Ves
část obce Nové Dvory
část obce Nové Město
část obce Nové Město (část)
část obce Nové Město (část)
část obce Nové Město (část)
část obce Nové Strašnice
část obce Nový Dvůr
část obce Nusle
část obce Nusle (část)
část obce Nusle (část)
část obce Ohrada
část obce Ohrádka
část obce Olšany
část obce Opatov
část obce Oujezd
část obce Oujezd
část obce Paběnice
část obce Pankrác
část obce Petrovice
část obce Petrovice
část obce Písnice
část obce Písnice
část obce Pitkovice
část obce Pitkovice (část)
část obce Pitkovice (část)
část obce Pitkovičky
část obce Placina
část obce Podbaba
část obce Podbaba (část)
část obce Podhoří
část obce Podleský Mlýn
část obce Podolí
část obce Podolí
část obce Podolí, sanatorium
část obce Podskalí
část obce Práče
část obce Praha - Cibulka
část obce Praha - Menší město
část obce Praha - Staré Město - novogotická část radnice
část obce Praha - Ústav šlechtičen
část obce Praha - Vinohrady-synagoga
část obce Praha (Královské lázně)
část obce Praha I Staré Město / Praha I-Staré Město
část obce Praha II. Nové Město / Praha II-Nové Město
část obce Praha III. Malá Strana / Praha III-Malá Strana
část obce Praha IV. Hradčany / Praha IV-Hradčany
část obce Praha V. Josefov / Praha V-Josefov
část obce Praha VI. Královský Vyšehrad
část obce Praha VI. Vyšehrad / Praha VI-Vyšehrad
část obce Praha VII. Holešovice-Bubny / Praha VII-Holešovice-Bubny
část obce Praha VIII. Libeň
část obce Praha VIII. Stará Libeň
část obce Praha-památník tanku č.23
část obce Praha-Smíchov
část obce Praha-Stalinův pomník
část obce Praha-Vinohrady
část obce Praha-Vršovice - nová odbavovací hala nádraží
část obce Praha-Žižkov
část obce Prosek
část obce Prosek
část obce Prosík
část obce Přední Kopanina
část obce Přední Kopanina
část obce Přední Ovenec
část obce Radlice
část obce Radlice
část obce Radotín
část obce Radotín
část obce Roztyly
část obce Ruzýň
část obce Ruzyně
část obce Ruzyně
část obce Řepora
část obce Řeporeje
část obce Řeporyje
část obce Řeporyje (část)
část obce Řeporyje (část)
část obce Řepoř
část obce Řepy
část obce Řepy
část obce Satalice
část obce Satalice
část obce Sedlec
část obce Sedlec
část obce Sejpravice
část obce Selc
část obce Selc
část obce Schoberhof
část obce Slivenec
část obce Slivenec
část obce Smíchov
část obce Smíchov
část obce Smíchov u Prahy
část obce Sobín
část obce Sobín
část obce Stará Libeň
část obce Staré Město
část obce Staré Město
část obce Staré Strašnice
část obce Stodůlka
část obce Stodůlky
část obce Stodůlky (část)
část obce Stodůlky (část)
část obce Strašnice
část obce Strašnice (část)
část obce Strašnice (část)
část obce Střešovice
část obce Střešovice
část obce Střížkov
část obce Střížkov (část)
část obce Střížkov (část)
část obce Suchdol
část obce Suchdol
část obce Suchdolský mlýn (mlýn)
část obce Sukdol
část obce Sukdol
část obce Svépravice
část obce Šarbochův mlýn
část obce Šárka
část obce Šeberov
část obce Šeberov
část obce Štěrboholy
část obce Štěrboholy
část obce Šustrova
část obce Tehovičky
část obce Tejnka
část obce Točná
část obce Točná
část obce Troja
část obce Troja (část)
část obce Troja (část)
část obce Třebonice
část obce Třebonice (část)
část obce Třebonice (část)
část obce Třebonice (část)
část obce Třeboradice
část obce Třeboradice
část obce Třeboratice
část obce Třešovice
část obce Týnka
část obce Uhříněves
část obce Uhříněves
část obce Újezd
část obce Újezd
část obce Újezd
část obce Újezd nad Lesy
část obce Újezd nad Lesy
část obce Újezd u Průhonic
část obce Újezdec
část obce Ve Skále
část obce Veleslavín
část obce Veleslavín
část obce Velká Chuchle
část obce Velká Chuchle
část obce Velká Ohrada
část obce Velké Čakovice
část obce Velké Čakovice
část obce Velké Holešovice
část obce Velké Chuchle
část obce Velký Břevnov
část obce Vinař
část obce Vinohrady
část obce Vinohrady (část)
část obce Vinohrady (část)
část obce Vinohrady (část)
část obce Vinohrady (část)
část obce Vinohrady (část)
část obce Vinoř
část obce Vinoř
část obce Vohrada
část obce Vokovice
část obce Vokovice
část obce Vršovice
část obce Vršovice (část)
část obce Vršovice (část)
část obce Vysočany
část obce Vysočany (část)
část obce Vysočany (část)
část obce Vyšehrad
část obce Vyšehrad
část obce Xaverov
část obce Záběhlice
část obce Záběhlice
část obce Záběhlice (část)
část obce Záběhlice (část)
část obce Zadní Kopanina
část obce Zadní Kopanina
část obce Zadní Kopaniny
část obce Zahradní Město
část obce Zalužanka t. Závisť
část obce Závisť
část obce Zbraslav
část obce Zbraslav
část obce Zdejcin
část obce Zlejczin
část obce Zlejčín
část obce Zlejčín
část obce Zličín
část obce Zličín
část obce Zlíchov
část obce Zmrzlík
část obce Zmrzlíky
část obce Žabovřesky
část obce Žepy
část obce Židovská Libeň
část obce Žižkov
část obce Žižkov (část)
část obce Žižkov (část)
část obce Žižkov (část)
farnost církve československé Církev Československá - kostel svatého Mikuláše na Starém Mě
farnost církve československé Církev Československá - Nusle
farnost církve evangelické Českobratrská evangelická u svatého Klimenta
farnost církve evangelické Českobratrská evangelická u svatého Salvátora
farnost církve evangelické Evangelická církev Vinohrady
farnost církve evangelické Německá evangelická v Jirchářích
farnost církve pravoslavné Pravoslavná církev v Praze
matrika civilní Hlavní magistrát
matrika civilní Magistrát Karlín
matrika civilní Magistrát Smíchov - Praha venkov
matrika civilní Magistrát Vinohrady
matrika civilní Magistrát Žižkov
matrika civilní Matrika nalezenců
matrika civilní Okresní politická správa Karlín
matrika civilní Pankrác - mužská věznice
městský obvod/část Chvaly
městský obvod/část Praha 1
městský obvod/část Praha 10
městský obvod/část Praha 11
městský obvod/část Praha 12
městský obvod/část Praha 13
městský obvod/část Praha 14
městský obvod/část Praha 15
městský obvod/část Praha 16
městský obvod/část Praha 17
městský obvod/část Praha 18
městský obvod/část Praha 19
městský obvod/část Praha 2
městský obvod/část Praha 20
městský obvod/část Praha 21
městský obvod/část Praha 22
městský obvod/část Praha 3
městský obvod/část Praha 4
městský obvod/část Praha 5
městský obvod/část Praha 6
městský obvod/část Praha 7
městský obvod/část Praha 8
městský obvod/část Praha 9
městský obvod/část Praha-Běchovice
městský obvod/část Praha-Benice
městský obvod/část Praha-Březiněves
městský obvod/část Praha-Čakovice
městský obvod/část Praha-Ďáblice
městský obvod/část Praha-Dolní Chabry
městský obvod/část Praha-Dolní Měcholupy
městský obvod/část Praha-Dolní Počernice
městský obvod/část Praha-Dubeč
městský obvod/část Praha-Klánovice
městský obvod/část Praha-Koloděje
městský obvod/část Praha-Kolovraty
městský obvod/část Praha-Královice
městský obvod/část Praha-Křeslice
městský obvod/část Praha-Kunratice
městský obvod/část Praha-Libuš
městský obvod/část Praha-Lipence
městský obvod/část Praha-Lochkov
městský obvod/část Praha-Lysolaje
městský obvod/část Praha-Nebušice
městský obvod/část Praha-Nedvězí
městský obvod/část Praha-Petrovice
městský obvod/část Praha-Přední Kopanina
městský obvod/část Praha-Řeporyje
městský obvod/část Praha-Satalice
městský obvod/část Praha-Slivenec
městský obvod/část Praha-Suchdol
městský obvod/část Praha-Šeberov
městský obvod/část Praha-Štěrboholy
městský obvod/část Praha-Troja
městský obvod/část Praha-Újezd
městský obvod/část Praha-Velká Chuchle
městský obvod/část Praha-Vinoř
městský obvod/část Praha-Zbraslav
městský obvod/část Praha-Zličín

Prameny

Územně identifikační registr, stav k 28.2.2003
Matrika (1633-1674), Tuchoměřice 9, matrika narozených
matriky (1646-1685), BUBOVICE 1, matrika narozených
Matrika (1650-1670), Tuchoměřice 10, matrika narozených
matrika (1661-1696), Horní Vidim 01a, matrika narozených
Matrika N,O,Z (1668-1743), Tuchoměřice 11, matrika narozených
matrika (1670-1710), STARÝ ROŽMITÁL 1, matrika narozených
Matrika (1678-1694), Poříčí nad Sázavou, matrika narozených
matriky (1686- ), BUBOVICE 1, matrika narozených
matrika (1687-1746), Bělá pod Bezdězem 03, matrika narozených
matrika (1704-1761), Loukovec 02, matrika narozených
matrika (1738-1763), Mnichovo Hradiště 02, matrika narozených
matrika nemanželských (1768-1784), Poříčí nad Sázavou 7, matrika narozených
matrika narozených mrtvě / bez křtu/ (1768-1784), Poříčí nad Sázavou 7, matrika narozených
matrika (1768-1785), Poříčí nad Sázavou 7, matrika narozených
Matrika (1814-1830), 9033, matrika narozených
Matrika (1855-1871), ev.Libiš 8, matrika narozených
Matrika (1865-1892), Roztoky 8, matrika narozených
Matrika (1867-1893), Čelákovice 24, matrika narozených
Matrika (1871-1879), ev.Libiš 9, matrika narozených
Matrika narozených (1873-1885), ev. Velim 11, matrika narozených
Matrika (1874-1879), Příbram 74, matrika narozených
Matrika narozených (1874-1893), ev. Kšely 11, matrika narozených
Matrika (1880-1887), ev.Libiš 10, matrika narozených
Matrika (1880-1898), 9045, matrika narozených
Matrika (1881-1907), Střezimíř 21, matrika narozených
Matrika Matrika (1886-1907), Postupice 41, matrika narozených
Matrika (1888-1899), ev.Libiš 11, matrika narozených
Matrika (1890-1910), Úvaly 8, matrika narozených
Matrika (1894-1911), f.ř.k., Zruč nad Sázavou, 25, matrika narozených
Matrika (1906-1915), f.ř.k., Červené Janovice, 34, matrika narozených
matrika (1649-1667), ČISTÁ 1, matrika oddaných
matriky (1658-1687), BUBOVICE 1, matrika oddaných
matrika (1670-1709), STARÝ ROŽMITÁL 1, matrika oddaných
Matrika (1678-1693), Poříčí nad Sázavou, matrika oddaných
Matrika-opis (1698-1728), f.ř.k., Červené Janovice, 33, matrika oddaných
matrika (1710-1735), STARÝ ROŽMITÁL 2, matrika oddaných
matrika (1718-1784), Bakov 03, matrika oddaných
matrika (1768-1785), Poříčí nad Sázavou 7, matrika oddaných
Matrika (1784-1949), Městečko 19, matrika oddaných
Matrika (1838-1940), Sedlčany 33, matrika oddaných
Matrika (1843-1914), Dymokury 9, matrika oddaných
Matrika (1847-1879), Stará Boleslav 30, matrika oddaných
Matrika (1849-1906), f.ř.k., Církvice, 26, matrika oddaných
Matrika (1849-1926), ev. Vysoká 8, matrika oddaných
Matrika (1850-1893), Svémyslice 7, matrika oddaných
Matrika (1851-1930), Kvílice 27, matrika oddaných
Matrika (1851-1930), Kvílice 27, matrika oddaných
Matrika (1851-1930), Kvílice 27, matrika oddaných
Matrika a Index (1857-1910), Chocerady 16, matrika oddaných
Matrika (1859-1910), Soběhrdy 7, matrika oddaných
Matrika oddaných (1859-1921), Kouřim 41, matrika oddaných
Matrika (1860-1888), Hostivice 17, matrika oddaných
Matrika (1861-1883), ev.Libiš 12, matrika oddaných
Matrika (1865-1902), Šlapánov 21, matrika oddaných
Matrika (1865-1903), Kojetice 9, matrika oddaných
Matrika (1866-1919), Roztoky 9, matrika oddaných
Matrika (1867-1902), Klecany 37, matrika oddaných
Matrika (1868-1900), ev. Chleby 8, matrika oddaných
Matrika (navazuje na matriky ze SOA Plzeň) / přírůstky z r. 1983/ (1868-1912), Březnice 29, matrika oddaných
Matrika (1868-1920), Jažlovice 12, matrika oddaných
Matrika (1869-1883), Unhošť 32, matrika oddaných
Matrika (1870-1888), Krásná Hora nad Vltavou 2, matrika oddaných
Matrika (1871-1906), Dobřichovice 21, matrika oddaných
Matrika (1871-1907), Čestlice 15, matrika oddaných
Matrika (1871-1911), Sedlčany 36, matrika oddaných
Matrika (1872-1920), f.ř.k., Sázava, 13, matrika oddaných
Matrika oddaných (1873-1905), Kostelec n. Č.L. 35, matrika oddaných
Matrika (1873-1920), Sluštice 35, matrika oddaných
Matrika (1875-1911), Stochov 15, matrika oddaných
Matrika (1876-1908), Hostouň 28, matrika oddaných
Matrika (1879-1919), Lidice 27, matrika oddaných
Matrika (1880-1904), Stará Boleslav 42, matrika oddaných
Matrika (1880-1908), ev. Libčice nad Vltavou 1, matrika oddaných
Matrika (1880-1910), Vepřek 33, matrika oddaných
Matrika (1882-1906), Mníšek pod Brdy 27, matrika oddaných
Matrika (1884-1899), ev.Libiš 13, matrika oddaných
Matrika (1884-1903), Unhošť 33, matrika oddaných
Matrika (1884-1903), Unhošť 33, matrika oddaných
Matrika (1884-1927), Smečno 55, matrika oddaných
Matrika (1884-1927), Smečno 55, matrika oddaných
Matrika (1884-1927), Smečno 55, matrika oddaných
Matrika (1884-1927), Smečno 55, matrika oddaných
Matrika (1884-1927), Smečno 55, matrika oddaných
Matrika (1884-1943), Březno 36, matrika oddaných
Matrika (1884-1943), Březno 36, matrika oddaných
Matrika (1885-1927), Dolní Slivno 20, matrika oddaných
Matrika (1885-1927), Dolní Slivno 20, matrika oddaných
Matrika (1886-1925), Mnichovo Hradiště 33, matrika oddaných
Matrika (1886-1925), Mnichovo Hradiště 33, matrika oddaných
Matrika (1886-1925), Mnichovo Hradiště 33, matrika oddaných
Matrika (1886-1925), Mnichovo Hradiště 33, matrika oddaných
Matrika oddaných (1888-1901), Kolín 74, matrika oddaných
Matrika (1888-1922), Dřetovice 18, matrika oddaných
Matrika (1888-1926), Radošovice 15, matrika oddaných
Matrika (1888-1926), Radošovice 15, matrika oddaných
Matrika (1889-1919), Předměřice nad Jizerou 47, matrika oddaných
Matrika (1889-1919), Předměřice nad Jizerou 47, matrika oddaných
Matrika (1889-1920), Buštěhrad 17, matrika oddaných
Matrika (1889-1920), Buštěhrad 17, matrika oddaných
Matrika (1889-1920), Buštěhrad 17, matrika oddaných
Matrika (1890-1903), Rakovník 29, matrika oddaných
Matrika (1891-1927), Tuchlovice 38, matrika oddaných
Matrika (1891-1927), Tuchlovice 38, matrika oddaných
Matrika (1891-1927), Tuchlovice 38, matrika oddaných
Matrika (1893-1928), Jirny 29, matrika oddaných
Matrika (1894-1908), Nymburk 35, matrika oddaných
Matrika (1894-1915), Pchery 62, matrika oddaných
Matrika (1894-1921), Kněžmost 6, matrika oddaných
Matrika (1896-1906), Třebotov 50, matrika oddaných
Matrika (1896-1922), Pchery 59, matrika oddaných
Matrika (1896-1922), Pchery 59, matrika oddaných
Matrika (1897-1918), Vrapice 41, matrika oddaných
Matrika (1897-1918), Vrapice 41, matrika oddaných
Matrika (1897-1918), Vrapice 41, matrika oddaných
Matrika (1897-1920), Velvary 47, matrika oddaných
Matrika (1897-1920), Velvary 47, matrika oddaných
Matrika (1897-1920), Velvary 47, matrika oddaných
Matrika (1897-1920), Velvary 47, matrika oddaných
Matrika (1897-1920), Velvary 47, matrika oddaných
Matrika (1897-1920), Velvary 47, matrika oddaných
Matrika (1897-1920), Velvary 47, matrika oddaných
Matrika (1897-1920), Velvary 47, matrika oddaných
Matrika (1897-1921), Pchery 60, matrika oddaných
Matrika (1897-1921), Pchery 60, matrika oddaných
Matrika (1897-1921), Pchery 60, matrika oddaných
Matrika (1898-1921), Družec 46, matrika oddaných
Matrika (1898-1921), Družec 46, matrika oddaných
Matrika (1898-1921), Družec 46, matrika oddaných
Matrika (1899-1922), Kostelní Hlavno 23, matrika oddaných
Matrika (1899-1929), ev. Kladno 1, matrika oddaných
Matrika (1899-1929), ev. Kladno 1, matrika oddaných
Matrika (1901-1908), Mladá Boleslav 77, matrika oddaných
Matrika (1901-1908), Mladá Boleslav 77, matrika oddaných
Matrika (1901-1909), Kladno 72, matrika oddaných
Matrika (1901-1909), Kladno 72, matrika oddaných
Matrika (1901-1909), Kladno 72, matrika oddaných
Matrika (1901-1920), Unhošť 34, matrika oddaných
Matrika (1901-1920), Unhošť 34, matrika oddaných
Matrika (1901-1920), Unhošť 34, matrika oddaných
Matrika (1901-1921), Pchery 61, matrika oddaných
Matrika (1901-1921), Pchery 61, matrika oddaných
Matrika (1901-1921), Pchery 61, matrika oddaných
Matrika (1901-1926), Boseň 24, matrika oddaných
Matrika (1901-1932), Dobrovice 45, matrika oddaných
Matrika (1902-1908), Kladno 66, matrika oddaných
Matrika (1902-1908), Kladno 66, matrika oddaných
Matrika (1902-1908), Kladno 66, matrika oddaných
Matrika (1902-1908), Kladno 66, matrika oddaných
Matrika (1902-1908), Kladno 66, matrika oddaných
Matrika (1903-1912), Vrapice 39, matrika oddaných
Matrika (1903-1912), Vrapice 39, matrika oddaných
Matrika (1904-1914), Slaný 56, matrika oddaných
Matrika (1904-1914), Slaný 56, matrika oddaných
Matrika (1904-1914), Slaný 56, matrika oddaných
Matrika (1904-1914), Slaný 56, matrika oddaných
Matrika (1904-1914), Slaný 56, matrika oddaných
Matrika (1905-1932), Zlonice 43, matrika oddaných
Matrika (1905-1932), Zlonice 43, matrika oddaných
Matrika (1905-1932), Zlonice 43, matrika oddaných
Matrika (1905-1932), Zlonice 43, matrika oddaných
Matrika (1906-1931), Dobrovice 46, matrika oddaných
Matrika (1908-1913), Kladno 67, matrika oddaných
Matrika (1908-1913), Kladno 67, matrika oddaných
Matrika (1908-1913), Kladno 67, matrika oddaných
Matrika (1908-1913), Kladno 67, matrika oddaných
Matrika (1908-1913), Kladno 67, matrika oddaných
Matrika (1908-1918), Mladá Boleslav 78, matrika oddaných
Matrika (1908-1918), Mladá Boleslav 78, matrika oddaných
Matrika (1908-1918), Mladá Boleslav 78, matrika oddaných
Matrika (1908-1949), Pchery 63, matrika oddaných
Matrika (1909-1915), Kladno 73, matrika oddaných
Matrika (1909-1915), Kladno 73, matrika oddaných
Matrika (1912-1920), Vrapice 40, matrika oddaných
Matrika (1912-1920), Vrapice 40, matrika oddaných
Matrika (1913-1920), Kladno 68, matrika oddaných
Matrika (1913-1920), Kladno 68, matrika oddaných
Matrika (1913-1920), Kladno 68, matrika oddaných
Matrika (1913-1932), Dobrovice 47, matrika oddaných
Matrika (1914-1921), Slaný 57, matrika oddaných
Matrika (1914-1921), Slaný 57, matrika oddaných
Matrika (1914-1921), Slaný 57, matrika oddaných
Matrika (1915-1921), Hnisousy 1, matrika oddaných
Matrika (1915-1922), Kladno 74, matrika oddaných
Matrika (1920-1924), Mladá Boleslav 4, matrika oddaných
Matrika (1921-1924), OkÚ Kladno 4, matrika oddaných
Matrika (1922-1928), čsl. Slaný 1, matrika oddaných
Matrika (1922-1928), čsl. Slaný 1, matrika oddaných
Matrika (1922-1928), čsl. Slaný 1, matrika oddaných
Matrika (1922-1928), čsl. Slaný 1, matrika oddaných
Matrika (1922-1928), čsl. Slaný 1, matrika oddaných
matriky (1676-1677), BUBOVICE 1, matrika zemřelých
Matrika (1678-1693), Poříčí nad Sázavou, matrika zemřelých
matrika (1705-1762), Mnichovo Hradiště 10, matrika zemřelých
matrika (1768-1785), Poříčí nad Sázavou 7, matrika zemřelých
Matrika (1784-1909), Bratronice 13, matrika zemřelých
Matrika (1784-1948), Městečko 20, matrika zemřelých
Matrika (1784-1949), Městečko 18, matrika zemřelých
Matrika (1787-1909), Hořín 4, matrika zemřelých
Matrika (1800-1949), Zvoleněves 34, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1801-1886), Tismice 11, matrika zemřelých
Matrika (1817-1924), Libice nad Cidlinou 19, matrika zemřelých
Matrika (1821-1889), Čelákovice 30, matrika zemřelých
Matrika (1821-1893), Čelákovice 31, matrika zemřelých
Matrika (1830-1906), Klecany 39, matrika zemřelých
Matrika (1835-1910), Klecany 40, matrika zemřelých
Matrika (1837-1904), Jirny 32, matrika zemřelých
Matrika (1837-1909), Jirny 31, matrika zemřelých
Matrika navazuje na matriky ze SOA Plzeň (přírůstek z r. 1983) (1839-1915), Drahenice 6, matrika zemřelých
Matrika (1840-1889), ev. Chleby 10, matrika zemřelých
Matrika (1845-1893), Bříství 32, matrika zemřelých
Matrika (1846-1882), ev. Vysoká 7, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1846-1909), Svojšice 30, matrika zemřelých
Matrika (1849-1930), Kvílice 28, matrika zemřelých
Matrika N,O, Z (1852-1874), Ořech 20, matrika zemřelých
Matrika (1852-1895), Milovice 11, matrika zemřelých
Matrika (1852-1909), Roztoky 10, matrika zemřelých
Matrika (1853-1897), Sadská 46, matrika zemřelých
Matrika (1853-1910), Velké Popovice 23, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1854-1920), Veltruby 18, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1855-1876), Přistoupim 11, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1855-1890), Štolmíř 13, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1855-1905), Přistoupim 12, matrika zemřelých
Matrika (1855-1907), ev. Hořátev 11, matrika zemřelých
Matrika N, O, Z (1856-1887), Únětice 34, matrika zemřelých
Matrika (1857-1895), Nymburk 36, matrika zemřelých
Matrika (1858-1895), ev. Lysá nad Labem 12, matrika zemřelých
Matrika (1858-1909), Dřetovice 16, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1859-1890), ev. Velim 14, matrika zemřelých
Matrika (1859-1901), Hořelice 21, matrika zemřelých
Matrika (1859-1937), Soběhrdy 8, matrika zemřelých
Matrika (1860-1882), Hříměždice 14, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1860-1893), Malotice 27, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1860-1908), Kouřim 39, matrika zemřelých
Matrika (1860-1936), Maršovice 26, matrika zemřelých
Matrika (1861-1928), Dobrovice 42, matrika zemřelých
Matrika zemřelých s indexem (1863-1909), Kounice 19, matrika zemřelých
Matrika (1863-1921), Bělá pod Bezdězem 24, matrika zemřelých
Matrika (1863-1921), Přerov nad Labem 23, matrika zemřelých
Matrika (1864-1903), Předměřice nad Jizerou 43, matrika zemřelých
Matrika (1864-1915), Starý Knín 63, matrika zemřelých
Matrika (navazuje na matriky ze SOA Plzeň) (1865-1888), Březnice 28, matrika zemřelých
Matrika (1865-1891), ev. Libice nad Cidlinou 8, matrika zemřelých
Matrika (1865-1933), Kosová Hora 27, matrika zemřelých
Matrika (1867-1924), ev. Mělnické Vtelno 10, matrika zemřelých
matrika (1867-1927), Dublovice 18, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1868-1889), Hradešín 29, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1868-1915), Lošany 27, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1868-1926), ev. Kolín 3, matrika zemřelých
Matrika (1868-1930), Jažlovice 13, matrika zemřelých
Matrika N, O, Z (1869-1896), Únětice 35, matrika zemřelých
Matrika (1869-1899), Svaté Pole 19, matrika zemřelých
Matrika (1869-1906), Slaný 55, matrika zemřelých
Matrika (1869-1911), Ondřejov 17, matrika zemřelých
Matrika (1869-1923), Předměřice nad Jizerou 44, matrika zemřelých
Matrika (1870-1910), Předměřice nad Jizerou 45, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1870-1918), Stříbrná Skalice 11, matrika zemřelých
Matika N, O, Z (1871-1895), Úhonice 13, matrika zemřelých
Matrika (1871-1895), Dobříš 36, matrika zemřelých
Matrika (1871-1900), Dobřichovice 22, matrika zemřelých
Matrika (1871-1907), Votice 31, matrika zemřelých
Matrika (1871-1909), Kolešovice 15, matrika zemřelých
Matrika (1871-1914), Pchery 56, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1872-1889), Vitice 27, matrika zemřelých
Matrika (1872-1912), Benátky nad Jizerou 43, matrika zemřelých
Matrika (1872-1913), f.ř.k., Sázava, 14, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1873-1886), Kolín 72, matrika zemřelých
Matrika (1873-1893), Brandýs nad Labem 47, matrika zemřelých
Matrika (1873-1902), Pičín 19, matrika zemřelých
Matrika (1873-1902), Pičín 19, matrika zemřelých
Matrika (1873-1904), Jílové u Prahy 23, matrika zemřelých
Matrika (1873-1907), Vliněves 31, matrika zemřelých
Matrika (1873-1909), Divišov 34, matrika zemřelých
Matrika (1873-1909), Popovice 15, matrika zemřelých
Matrika (1874-1904), Zamachy 14, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1874-1906), Skramníky 25, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1874-1911), Konojedy 13, matrika zemřelých
Matrika (1874-1915), Tachlovice 35, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1875-1890), Český Brod 24, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1875-1910), Kostelec n. Č.L. 36, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1875-1910), Kostelec n. Č.L. 36, matrika zemřelých
Matrika (1875-1912), Mníšek pod Brdy 29, matrika zemřelých
Matrika (1875-1936), Maršovice 27, matrika zemřelých
Matrika (1876-1912), Krásná Hora nad Vltavou 27, matrika zemřelých
Matrika (1876-1916), Načeradec 33, matrika zemřelých
Matrika (1877-1893), Poděbrady 67, matrika zemřelých
Matrika (1877-1896), Sedlčany 30, matrika zemřelých
Matrika (1877-1915), Chotětov 16, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1877-1931), Kouřim 42, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1877-1931), Kouřim 42, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1877-1931), Kouřim 42, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1877-1931), Kouřim 42, matrika zemřelých
Matrika (1878-1898), Slapy 31, matrika zemřelých
Matrika (1878-1899), ev.Libiš 14, matrika zemřelých
Matrika (1878-1914), Městečko 27, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1878-1914), Konárovice 19, matrika zemřelých
Matrika (1878-1930), Pozdeň 30, matrika zemřelých
Matrika (1879-1909), Svatý Jan 13, matrika zemřelých
Matrika (1879-1919), Zdebuzeves 20, matrika zemřelých
Matrika (1879-1919), Úvaly 10, matrika zemřelých
Matrika (1879-1920), Postupice 42, matrika zemřelých
Matrika (1880-1906), Stochov 16, matrika zemřelých
Matrika (1880-1907), Obříství 22, matrika zemřelých
Matrika (1880-1914), Kostelec u Křížků 34, matrika zemřelých
Matrika (1880-1919), Lužná 8, matrika zemřelých
Matrika (1880-1921), Koleč 19, matrika zemřelých
Matrika (1881-1916), Odolena Voda 18, matrika zemřelých
Matrika (1881-1916), Odolena Voda 18, matrika zemřelých
Matrika (1881-1920), Pičín 19, matrika zemřelých
Matrika (1882-1903), Miličín 20, matrika zemřelých
Matrika (1882-1909), Sluhy 14, matrika zemřelých
Matrika (1882-1917), Žehuň 15, matrika zemřelých
Matrika (1883-1903), Kostelní Hlavno 22, matrika zemřelých
Jednotlivé zápisy matriky zemřelých farnosti Tochovice (1883-1925), Tochovice 14, matrika zemřelých
Matrika (1884-1903), Neustupov 24, matrika zemřelých
Matrika (1884-1906), Třebotov 57, matrika zemřelých
Matrika (1884-1927), Klecany 41, matrika zemřelých
Matrika (1884-1927), Klecany 41, matrika zemřelých
Matrika (1884-1927), Klecany 41, matrika zemřelých
Matrika (1885-1910), Kozmice 20, matrika zemřelých
Matrika (1885-1914), Poříčí nad Sázavou 24, matrika zemřelých
Matrika (1885-1923), Tuchlovice 37, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1886-1901), Kolín 77, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1886-1901), Kolín 77, matrika zemřelých
Matrika (1886-1924), Vlašim 27, matrika zemřelých
Index (1886-1924), Vlašim 27, matrika zemřelých
Matrika (1887-1909), Kladno 62, matrika zemřelých
Matrika (1887-1911), Unhošť 36, matrika zemřelých
Matrika (1887-1916), Unhošť 35, matrika zemřelých
Matrika (1887-1916), Unhošť 35, matrika zemřelých
Matrika (1887-1932), Velíš 15, matrika zemřelých
Matrika (1888-1894), Příbram 84, matrika zemřelých
Matrika (navazuje na matriky ze SOA Plzeň) / přírůstky z r. 1983/ (1888-1917), Březnice 30, matrika zemřelých
Matrika (1888-1921), Dřetovice 19, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1890-1906), Český Brod 25, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1890-1912), Hradešín 30, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1890-1912), Hradešín 30, matrika zemřelých
Matrika (1890-1915), Mnichovice 19, matrika zemřelých
Matrika (1891-1901), Slaný 54, matrika zemřelých
Matrika (1891-1908), Starý Knín 64, matrika zemřelých
Matrika a Index (1891-1912), Bystřice 32, matrika zemřelých
Matrika (1891-1918), Hostouň 29, matrika zemřelých
Matrika (1891-1918), Hostouň 29, matrika zemřelých
Matrika (1892-1906), Skalsko 22, matrika zemřelých
Matrika (1892-1908), Vrapice 38, matrika zemřelých
Matrika (1892-1908), Líbeznice 20, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1893-1909), Malotice 28, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1893-1917), Zásmuky 36, matrika zemřelých
Matrika (1894-1907), Benešov 54, matrika zemřelých
Matrika (1894-1927), Týnec nad Sázavou 20, matrika zemřelých
Matrika (1895-1904), Příbram 85, matrika zemřelých
Matrika (1895-1904), Příbram 85, matrika zemřelých
Matrika (1895-1905), Kralupy nad Vltavou 6, matrika zemřelých
Matrika (1895-1908), Nymburk 37, matrika zemřelých
Matrika (1896-1909), Dobříš 37, matrika zemřelých
Matrika zemřelých (1897-1918), Týnec nad Labem 42, matrika zemřelých
Matrika (1897-1918), f.ř.k., Nové Dvory, 16, matrika zemřelých
Matrika (1899-1908), f.ř.k., Kutná Hora, 60, matrika zemřelých
Matrika (1899-1911), Smečno 56, matrika zemřelých
Matrika (1901-1905), Mladá Boleslav 79, matrika zemřelých
Matrika (1901-1906), Slaný 58, matrika zemřelých
Matrika (1901-1917), Boseň 25, matrika zemřelých
Matrika (1901-1921), Mnichovo Hradiště 34, matrika zemřelých
Matrika (1901-1921), Mnichovo Hradiště 34, matrika zemřelých
Matrika (1903-1949), Pchery 64, matrika zemřelých
Matrika (1904-1913), Kladno 69, matrika zemřelých
Matrika (1904-1913), Kladno 69, matrika zemřelých
Matrika (1906-1912), Mladá Boleslav 80, matrika zemřelých
Matrika (1906-1916), Slaný 59, matrika zemřelých
Matrika (1906-1916), Slaný 59, matrika zemřelých
Matrika (1906-1918), Kosmonosy 32, matrika zemřelých
Matrika (1907-1938), Březno 37, matrika zemřelých
Matrika (1908-1923), Vrapice 42, matrika zemřelých
Matrika (1912-1918), Mladá Boleslav 81, matrika zemřelých
Matrika (1913-1919), Kladno 70, matrika zemřelých
Matrika (1913-1919), Kladno 70, matrika zemřelých
Matrika (1916-1924), Slaný 60, matrika zemřelých
Matrika (1916-1924), Slaný 60, matrika zemřelých
Matrika (1919-1924), Mladá Boleslav 82, matrika zemřelých
Matrika (1919-1927), Kladno 71, matrika zemřelých
Matrika (1919-1927), Kladno 71, matrika zemřelých

Vysvětlivky

Identifikace
- ICZUJ - identifikační číslo základní územní jednotky
- GPS - souřadnice různých systémů pro identifikaci obce na mapách

Alternativní názvy
- všechny možné názvy, pod kterými se obec vyskytuje v matrikách nebo v dalších pramenech, i cizojazyčných

Nadřazená místa
- administrativně nadřazená místa, např. okresní město

Podřazená místa
- administrativně podřazená místa k dané obci, typicky spádové obce nebo městské části

Nalezli jste informace, které jste hledali? Chcete podpořit další fungování občanského sdružení Genea? Chcete urychlit přepis matrik do elektronické podoby? Podpořte nás svými silami nebo alespoň finančně drobným příspěvkem!