Malý úvod k mé stránce

    Vítám Vás, a rád Vás vidím na své genealogické stránce. Tato stránka vznikla jako důsledek mého zájmu o genealogii (rodopis), zláště pak historii mého rodu a obce, ve které jsem strávil dosavadní život. Jmenuji se Martin Šerák a žiji téměř od svého narození v Bílovicích nad Svitavou. Tamtéž jsem absolvoval základní školu, poté jsem se přihlásil (a také dostal) na Střední Podnikatelskou ŠkoluBrně, kterou už mám díky bohu za sebou. Rozhodl jsem se, že ve "studiu" budu pokračovat, vybral jsem si Fakultu Infomatiky na Masarykově Universitě, jejíž jsem dosud studentem.

   Jestli jste také Šeráci nebo jste byli nositeli tohoto jména, tak se podívejte prosím na stránku o Šerácích ... www.serak.tk - snažím se dát dohromady informace, co všechno se jmenuje Šerák, kde všude se Šeráci vyskytují a podobně.

    Doufám, že se Vám moje stránky budou alespoň trochu líbit, případně, že Vám budou užitečné jako zdroj Vašeho případného pátrání či cílem zájmu o historii a zvláště pak genealogii. Pokud by jste objevili na mé stránce své možné předky, tak se mi napište na mou e-mailovou adresu: sherry na centrum.cz.
Děkuji za Vaši návštěvu       
(Jestli jste došli až sem, tak můžete pokračovat na dalších stránkách... :-))  


[ ÚVOD ]  [ RODOKMEN ]  [ FOTOGALERIE ]  [ RODNÁ OBEC ]  [ ODKAZY ]