Seznam okresů a míst

Přes následující seznam okresů se můžete dostat k soupisu matrik a dalším informacím hierarchicky postupně přes okres, obec (zobrazí se včetně různých alternativních názvů), části obcí.

Připomínáme, že databáze není naplněna v celém rozsahu České republiky. Aktuální obsah databáze naleznete na této stránce.

Soupis obcí v okrese Domažlice

Kliknutím na vybranou obci zobrazíte podřízené části obce.

Babylon
Bělá nad Radbuzou
Blížejov
Brnířov
Bukovec
Čečovice
Čermná
Černíkov
Černovice
Česká Kubice
Díly
Domažlice
Drahotín
Draženov
Hlohová
Hlohovčice
Holýšov
Hora Svatého Václava
Horní Kamenice
Horšovský Týn
Horšův týn
Hostouň
Hradiště
Hvožďany
Chocomyšl
Chodov
Chodská Lhota
Chrastavice
Kanice
Kaničky
Kdyně
Klenčí pod Čerchovem
Koloveč
Kout na Šumavě
Křenovy
Kvíčovice
Libkov
Loučim
Luženičky
Meclov
Mezholezy (dříve okres Domažlice)
Mezholezy (dříve okres Horšovský Týn)
Milavče
Mířkov
Mnichov
Močerady
Mrákov
Mutěnín
Nemanice
Němčice
Neuměř
Nevolice
Nová Ves
Nový Kramolín
Osvračín
Otov
Pařezov
Pasečnice
Pašešnice
Pažežnice
Pec
Pelechy
Poběžovice
Pocinovice
Poděvousy
Postřekov
Puclice
Rybník
     Althütten
     Bärnstein
     Bedřichov
     Bedřichov
     Bernstein
     Bernstein
     Diana, Dianin dvůr
     Dolní Huť
     Dolní Huť
     Draha
     Františtina huť
     Franzbrunnhütte
     Friedrichshof
     Fuchsberg
     Hansadl
     Horka
     Horka
     Horní Huť
     Horní Huť
     Hraničná
     Janská Huť
     Jánská Huť
     Johanneshütte
     Kněžská
     Liščí Hora
     Liščí hora
     Malý Gorschin
     Malý Goršín
     Malý Horšín
     Malý Horšín
     Malý Hořín
     Mlynářka
     Mlynářka
     Mostek
     Neid
     Neubau / Neubäu
     Novosedly
     Nový mlýn
     Oberhütte
     Pfaffenberg
     Pfaffenberg (Kněžská)
     Putzbühl (Horka)
     Rybník
     Rybník - kostel sv. Anny
     Schnaggenmühl
     Schwanenbrückl
     Stará Huť
     Švanenbrückl
     Švarcava
     Unterhütte
     Vaier
     Waier
     Wespenhäuseln
     Závist
Semněvice
Spáňov
Srbice
Srby
Staňkov
Stráž
Štichov
Taus
Tlumačov
Trhanov
Úboč
Újezd
Únějovice
Úsilov
Velký Malahov
Vidice
Vlkanov
Všekary
Všepadly
Všeruby
Zahořany
Ždánov