Seznam okresů a míst

Přes následující seznam okresů se můžete dostat k soupisu matrik a dalším informacím hierarchicky postupně přes okres, obec (zobrazí se včetně různých alternativních názvů), části obcí.

Připomínáme, že databáze není naplněna v celém rozsahu České republiky. Aktuální obsah databáze naleznete na této stránce.

Soupis obcí v okrese České Budějovice

Kliknutím na vybranou obci zobrazíte podřízené části obce.

Adamov
Bečice
Bohemo-Budvicium
Böhmisch-Budweis
Borek
Borovany
Borovnice
Boršov nad Vltavou
Bošilec
Branišov
Břehov
Budějovice
Budweis
Čakov
Čejkovice
České Budějovice
Čížkrajice
Dasný
Dívčice
Dobrá Voda u Českých Budějovic
Dobšice
Dolní Bukovsko
Doubravice
Doudleby
Drahotěšice
Dříteň
Dubičné
Dubné
Dynín
Habří
Hartmanice
Heřmaň
Hlavatce
Hlincová Hora
Hluboká nad Vltavou
Homole
Horní Kněžeklady
Horní Stropnice
     Ad Bonam Aquam
     Ad Salubrem Fonticulum
     Althütten
     Bedřichov
     Brünnl
     Deutsch-Reichenau
     Dlouhá Strobnice
     Dlouhá Stropnice
     Dobrá Voda
     Dobrá Voda
     Fidretschlag
     Fridrichschlag
     Friedetschlag
     Friedrichschlag
     Gutwasser
     Hamr
     Heilbrunn
     Heilsambründel
     Hlinov
     Hojná Voda
     Horní Stropnice
     Humenice
     Chlupatá Ves
     Kábův mlýn
     Kainretschlag
     Konradschlag
     Konratice
     Krčín
     Krčín
     Krucov
     Kržon
     Lang-Strobnitz
     Lugau
     Luggau
     Lukov
     Meziluží
     Meziluží
     Mlýnský Vrch
     Mühlberg
     Německý Rychnov
     Nové Hutě
     Nové Hutě
     Nové Hutě
     Nové Hutě 1. díl
     Nové Hutě 2. díl
     Olbramov
     Paseky
     Peštovec
     Rauhenschlag
     Reichenau
     Rychnov u Nových Hradů
     Scheiben
     Schlagles
     Staré Hutě
     Strobnice
     Strobnitz
     Stropnice
     Stropnický mlýn
     Střeziměřice
     Svébohy
     Světví
     Šejby
     Šlágles
     Šlagles / Šlágles
     Švendov
     Tomandlův dvůr
     Třičměry
     Valcha
     Vesce
     Vyhlídky
     Zweindorf
Hosín
Hosty
Hradce
Hranice
Hrdějovice
Hůry
Hvozdec
Chotýčany
Chrášťany
Jankov
Jílovice
Jivno
Kamenná
Kamenný Újezd
Komařice
Kvítkovice
Ledenice
Libín
Libníč
Lipí
Lišov
Litvínovice
Ločenice
Mazelov
Mladošovice
Modrá Hůrka
Mokrý Lom
Mydlovary
Nákří
Nedabyle
Neplachov
Nová Ves
Nové Hrady
Olešnice
Olešník
Ostrolovský Újezd
Petříkov
Pištín
Planá
Plav
Radošovice
Roudné
Rudolfov
Římov
Sedlec
Slavče
Srubec
Staré Hodějovice
Strážkovice
Strýčice
Střížov
Svatý Jan nad Malší
Ševětín
Štěpánovice
Temelín
Trhové Sviny
Týn nad Vltavou
Úsilné
Včelná
Vidov
Vitín
Vlkov
Vrábče
Vráto
Všemyslice
Záboří
Zahájí
Závraty
Zliv
Zvíkov
Žabovřesky
Žár
Žimutice